Strony - uczeń

Drodzy Uczniowie.

Ta strona ma za zadanie ułatwić Wam dotarcie do niezbędnej informacji, którą z pewnością wykorzystacie w nauce.

Jeżeli uważacie, że w bazie stron powinny znaleźć się jakieś dodatkowe odnośniki, prosimy o Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Bywa tak, że nie wszystko można znaleźć w bibliotece szkolenej, wtedy warto zajrzeć na stronę Polskiej Biblioteki Internetowej. Znajdziecie tutaj pełne teksty dokumentów takie jak:
1. Klasyka literatury polskiej,
2. Podręczniki akademickie oraz publikacje naukowe,
3. Dokumenty archiwalne,
4. Publikacje przeznaczone dla osób niewidomych,
5. Archiwalia nieliterackie - rękopisy muzyczne oraz pozycje kartograficzne,
6. Dzieła malarstwa, grafiki oraz fotografii,
7. Czasopisma i periodyki naukowe.

POLECAMY

W portalu znaleźć można między innymi aktualne informacje, zbiór lektur szkolnych, multimedialne pomoce naukowe, animacje edukacyjne, testy egzaminacyjne i porady, serwisy tematyczne, setki scenariuszy lekcji i prezentacji dydaktycznych, a także Nauczycielską Internetową Księgarnię Edukacyjną

Darmowe  testy z angielskiego, ćwiczenia, artykuły, lekcje, nauka słówek angielskich, idiomy, zwroty biznesowe, slang, adresy szkół językowych, gramatyka angielska, egzamin FCE, CAE, CPE, LCCI, TOEFL - wszystko to, i wiele więcej!

Strona zawierająca streszczenia lektur oraz ich opracowania, opisy epok pod kątem literackim, wypracowania i wiele innych.