Książki - uczeń

PDFDrukujEmail

CIEKAWE KSIĄŻKI:

 

 

Masz do zapamiętania zbyt wiele faktów, dat, przypadków czy przykładów? Innymi słowy - objętość materiału cię przerasta? Poczytaj o kilku świetnych sposobach na oddzielenie ziarna od plew. Nie wiesz, jak dobrze ułożyć plan pracy pisemnej? Odkryj genialną technikę piramidy Minto. Czy nie sądzisz, że cudownie byłoby się uczyć, zajmując się jednocześnie czymś... powiedzmy to sobie szczerze... ciekawszym? Przydadzą ci się wiadomości o przekazie podprogowym.

Książka Skuteczne zdawanie egzaminów została napisana przez specjalistę z doświadczeniem, który spędził większą część życia na nauce, i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by każdy egzamin zakończył się sukcesem.

 

 

 

Znakomite, oparte na najnowszych badaniach psychologicznych kompendium wiedzy na temat efektywnych stylów i sposobów nauki. Książka uczy, jak przy niewielkim nakładzie pracy osiągnąć doskonałe rezultaty.

 

 

 

 

 


Książka adresowana przede wszystkim do młodzieży, uczniów szkół średnich. Oki rozmawia z Mistrzem o dochodzeniu do sukcesu, pozytywnym myśleniu, potędze marzeń, motywacji, potrzebie działania. Każdy znajdzie tu historyjkę adekwatną do własnej sytuacji życiowej. To doskonale opracowany program naprawy siebie i swojej sytuacji. Po lekturze wiele osób znajdzie drogę do sukcesu.

 
Prosty, przystępny poradnik, który pomoże uczniowi sprostać wyzwaniom życia i wymaganiom szkoły. Zawiera praktyczne ćwiczenia oraz trafne wskazówki, dzięki którym uczeń może przyswajać sobie wiedzę szybko i skutecznie, ucząc się jednocześnie myślenia kreatywnego i umiejętnego zarządzania czasem.
Dobry sprzedawca zna psychologię i ludzkie zachowania. Potrafi szybko oceniać sytuacje, podejmować decyzje i reagować na zachowanie klienta. Ma wielką odporność psychiczną i automotywację. To właśnie cechy i umiejętności prowadzące do sukcesu w sprzedaży. W tej książce znajdziesz omówienie całego procesu sprzedaży: od powitania do zamknięcia. Dowiesz się, jak korzystać z narzędzi manipulacji: słów i gestów. Na rynku jest już wiele podręczników sprzedaży, ale w żadnym z nich nie znajdziesz tak intuicyjnych i przekonujących technik jak tu.

 


Kto na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
O Tarnowskich Górach
Reklama
Reklama
Czego brakuje na stronie?