Wydarzenia

17.03.2008 I Miedzy szkolny konkurs fotograficzny - WYSTAWA

PDFDrukujEmail

I Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny odbył się dnia 17 marca 2008 roku w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach. Patronat nad uroczystością objęło Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach oraz Szkolne Stowarzyszenie Wyższej Użyteczności Publicznej „AGO”. Mecenasami artystycznymi, a jednocześnie członkami jury byli znani fotograficy: p. Brygida Melcer, p. Rita Dubas, p. Maria Kwiecińska oraz p. Witold Zaręba.

W konkursie wzięło udział 20 osób z 12 szkół z całego powiatu tarnogórskiego. Nagrodzeni uczniowie otrzymali bony pieniężne na zakup sprzętu fotograficznego. Ponadto zakład fotograficzny „FOTO MELCER” ufundował dodatkowe nagrody – kupony umożliwiające wywołanie zdjęć. Uczniowie wyróżnieni otrzymali statywy fotograficzne. Fotografie można było oglądać w bibliotece szkolnej do końca kwietnia.

15.11.2008 Śląskie Targi Książki w Katowicach

PDFDrukujEmail

Mając na uwadze promowanie czytelnictwa oraz rozwijanie zainteresowań uczniów, zorganizowano wyjazd na Śląskie Targi Książki, które odbyły się w Katowicach dnia 15.11.2008 roku. Targi Książki to okazja spotkania się z autorami książek m.in. z panią Jolantą Kutyło, a także poznania technik liternictwa i zdobnictwa książek. Oprócz tego można było zobaczyć jak tworzy się książki dla niewidomych dzieci i jak produkuje się papier czerpany. Uczniowie mieli okazję kupić kilka książek w atrakcyjnej cenie.

Kto na stronie?
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
O Tarnowskich Górach
Reklama
Reklama
Czego brakuje na stronie?